Aktualności

Dwie przeprowadzki w domach jednorodzinnych

8 października 2013 13:34

Przeprowadzka to poważna decyzja, związana niekiedy z wieloma obawami i wątpliwościami. Poza sentymentem, niepewnością co do nowego miejsca zamieszkania, wiele osób jest przerażonych również logistyczną stroną zagadnienia, czyli koniecznością spakowania całego swojego dobytku i przetransportowania go na – niekiedy bardzo dużą odległość. Na szczęście, w takich sytuacjach można zadzwonić do nas i poprosić o fachową pomoc. Nie tylko przygotujemy przedmioty do transportu i należycie je zabezpieczymy, ale też zadbamy o to, aby cenne bibeloty, rodowa porcelana i inne kruche przedmoty dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

W ostatnim tygodniu zorganizowaliśmy aż dwie duże przeprowadzki domów jednorodzinnych. Pierwsza z nich obejmowała spakowanie i przewiezienie mienia o kubaturze 40 metrów sześciennych. Druga, większa to przedmioty o objętości 65 metrów sześciennych. Do obsługi zleceń wysłane zostały samochody ciężarowe o budowie kontenereowej. Mniejsza przeprowadzka trwała zaledwie jeden dzien. W przypadku większej – ze względu na większy dystans dzielący miejsce odbioru ładunku od miejsca przeznaczenia, zlecenie zostało podzielone na dwa jednodniowe etapy.

 

Prywanta przeprowadzka na terenie Śląska

23 września 2013 14:48

Któż z nas nie lubi gromadzić i przechowywać pamiątek? Ile takich cennych przedmiotów może nazbierać się w domu przez klika lat, najlepiej wiedzą chyba nasi pracownicy.

Naszym ostatnim zleceniem była organizacja przeprowadzki prywatnego domu. Do naszych zadań należała kompleksowa relokacja mienia – od pakowania, przez zabezpieczenie ładunków na czas transportu, przewóz oraz ich ponowne rozpakowanie i rozstawienie na miejscu. Przetransportowaliśmy w sumie ponad 64 metry sześcienne  mienia.

Ekspresowa przeprowadzka w małym mieszkaniu

28 sierpnia 2013 15:00

Nawet niewielka przeprowadzka wymaga czasem profesjonalnej organizacji – zwłaszcza wtedy, gdy Klientowi zależy na czasie jej realizacji. Naszym zleceniodawcą była osoba prywatna. Na jej życzenie podjęliśmy się spakowania i przewiezienia mienia o kubaturze 8 metrów sześciennych. W obsługę zlecenia zaangażowana była trzyosobowa ekipa DTS Przeprowadzki, dzięki której na realizację tego zlecenia wystarczył zaledwie jeden dzień.

DTS Przeprowadzki – usługi nie tylko dla firm

13 sierpnia 2013 11:41

Choć naszą specjalnością i powodem do dumy są duże przedsięwzięcia logistyczne, jakimi są przeprowadzki firm i korporacji, chętnie przyjmujemy również zlecenia klientów indywidualnych. Na Państwa prośbę organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów – na terenie Polski i całej Europy. Jednym z ostatnich zleceń obsługiwanych przez ekipę DTS przeprowadzki z Sosnowca była przeprowadzka domu jednorodzinnego w obrębie Aglomeracji Śląskiej. Mimo niewielkiej odległości, mieliśmy przy niej sporo pracy – do naszych zadań należało spakowanie i zabezpieczenie mienia Klienta na czas transportu oraz rozładunek pod wskazanym adresem.

Cieszymy się, że owocem naszych starań była nie tylko sprawnie zorganizowana przeprowadzka, ale i satysfakcja naszego Klienta.

« strona 1 »

+48 32 760 56 16