O nas

Najważniejszy dla nas jest Klient, bez względu na to, czy jest osobą prywatną, czy międzynarodową korporacją. Do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny. Dobieramy optymalne rozwiązania dla każdego zlecenia.

DTS Przyjemne Przeprowadzki, to firma która powstała 13 lat temu. Realizujemy tysiące zleceń w ciągu roku. Naszym celem są profesjonalne usługi przeprowadzkowe na terenie kraju i poza nim. Od maja 2004 r. jesteśmy w posiadaniu licencji upoważniającej nas do świadczenia usług transportu rzeczy w ruchu międzynarodowym. Staliśmy się jednym z największych operatorów przeprowadzek międzynarodowych w naszym kraju. Jako pierwsza firma przeprowadzkowa w Polsce w 2006 roku rozpoczęliśmy, zakończony sukcesem, proces wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Oferujemy szeroki wachlarz typowych usług, ale podejmujemy się również wykonania nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Do dyspozycji  posiadamy  specjalistyczny sprzęt taki jak: windy zewnętrzne, schodołaz do przewozu ciężarów (nawet do 600 kg), specjalistyczne wózki o różnych gabarytach, pasy do noszenia ciężarów, skrzynie do zabezpieczania delikatnych materiałów, kontenery plombowane do przewożenia chronionych dokumentów oraz oklejarki do kartonów.

Rozpoczęcie pracy w nowym miejscu, poszukiwania nowego mieszkania czy inne obowiązki w nowym miejscu zamieszkania mogą utrudnić Ci nadzorowanie prac podczas pakowania Twojego mieszkania lub domu. W takiej sytuacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem i wcześniej wspólnie zaplanujcie każdy szczegół Twojej usługi. W określonym dniu nasi pracownicy, pod nadzorem osoby, z którą dokonałeś planowania usługi, zapakują wszystko dokładnie według pozostawionych przez Ciebie instrukcji.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba to Twoje rzeczy możemy przechować jeszcze kilka dni w naszym magazynie. Dopiero kiedy będziesz gotów na ich odbiór w nowym mieszkaniu, wyślemy do Ciebie transport z Twoimi rzeczami.

Zapraszamy do poznania  możliwości jakie stwarza współpraca z DTS Przeprowadzki!


+48 32 760 56 16